Din konto
    Svart og hvit strikket skjerf med "EMPORIO ARMANI" skrift og Emporio Armani ørnen logo i kontrastfarger.
    Ullblandingshalskjede med monokrom design og fet svart skrift på en hvit og grå bakgrunn, avsluttet med frynser.
    Svart denimstoff med en teksturert veving, med frynsete kanter og hvite tråder. En del viser et kontrasterende hvitt designelement.
    Svart teksturert stoff med et vevd mønster, med en brettet kant og et lite hvitt designelement som er delvis synlig.
    Grått skjerf laget av mykt stoff, med et svart logo med teksten "ARMANI" og stripete detaljer øverst. Kantene er ferdigbehandlet.
    Svart skjerf laget av myk stoff med en stor hvit "EMPORIO" grafikk; rektangulær form med rene kanter og ingen synlige mønstre.

    SCARF - Sjal

    998,00 krinkl. mva.

    Normalpris:1 995,00 kr-50%

    Gjeldende valgt farge black/white

    • Valgt, black/white
    • Ikke valgt, brown/white
    • Valgt, black/white
    • Ikke valgt, brown/white

    Leveranse

    Solgt og sendt av

    • Standardforsendelse

      gratis

    • Prioritert levering

      49,00 kr

    Fri frakt på standardforsendelser over 449 kr

    30 dagers åpent kjøp

    Overmateriale:
     
    39% polyakryl, 29% ull, 18% polyester, 10% viskose, 4% Kasjmir

    Detaljer:
     
    Frynser
    Artikkelnummer:
     
    EA852G00T-Q11

    Bredde:
     
    35 cm i størrelse One Size
    Lengde:
     
    180 cm i størrelse One Size

    Emporio Armani