Din konto
    To-delt leppestift med applikator; den ene siden inneholder burgunderfarget, glansfull pigment, den andre en klar gel, begge med KIKO Milano-logo.

    UNLIMITED DOUBLE TOUCH - Liquid Lipstick - 122 bordeaux

    199,00 krinkl. mva.

    6 ml (3 316,67 kr / 100 ml)

    Farge:

     

    Leveranse

    Solgt og sendt av

    • Prioritert levering

      49 kr

    • Standardforsendelse

      49 kr

    Returer

    Om produktet

    Langvarig
    Høy glans
    Unlimited Double Touch er en langtidsvirkende flytende leppestift i 2 trinn. Kombinasjonen av basefargen og leppeglansen gir en intens og blank finish. Fargen fikseres på leppene og sikrer et langtidsvirkende resultat i opptil 12 timer.

    Påfør fargebasen fra midten av leppene og utover mot hjørnene på rene, fuktige lepper for å dekke dem med et jevnt lag farge. Vent 30 til 60 sekunder til basen er helt tørr. Påfør den transparente lipglossen over fargebasen for å gi sminken en uimotståelig speilglans.

    Aktive virkestoffer

    Basisfarge: Formelen er beriket med en kombinasjon av filmdannende polymerer og garanterer høyeste komfort, optimal vedheft til leppene og et jevnt fargeresultat. Den smitter ikke og tørker på svært kort tid. Leppeglans: Formelen med fuktighetsgivende effekt gir leppene en strålende høyglans finish.

    Alle ingredienser

    Ingredienser:
     
    Base colour ingredients: isododecane,

    KIKO Milano