Din konto
    Frostet glassflaske med ribbet tekstur, hvit plastlokk og svart trykt tekst "REPLAY ICELAND LIGHT" på forsiden.

    REPLAY EARTH MADE ICELAND LIGHT EDTV - Eau de Toilette

    399,00 krinkl. mva.

    200 ml (199,50 kr / 100 ml)

    Leveranse

    Solgt og sendt av

    • Raskere leveranse

      49,00 kr

    Returer

    Om produktet

    Iceland Light er inspirert av den pastellblå lagunen og det kremgrå mudderet på Island. Det er en fengslende duft som fanger essensen av en kriblende, livlig atmosfære. Duften åpner med en dynamisk boost av friskhet. I hjertenoten utvikles en unik blanding av elementer som bringer bæreren inn i en eterisk verden: En mineralsk akkord, hvit talkum-iris og innovativ geogaia™-teknologi, som etterligner den jordaktige aromaen etter en forfriskende regnskur, kombineres for å fange essensen av naturlig fornyelse. I bunnoten varmer sandeltre, grå musk og tørr amber opp duften på en behagelig måte og gir den et ekstra lag med sensualitet og dybde. Islandsk lys, der friskhet møter raffinement.

    Spray duften på ren, tørr hud fra passende avstand, med fokus på pulspunktene. Ikke gni. La tørke. Påfør på nytt om nødvendig. For å få duften til å vare lenger, spray den på klær og hår. Følg alle spesifikke instruksjoner.

    Alle ingredienser

    Ingredienser:
     
    ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL, METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BETA-CARYOPHYLLENE, CITRAL, CITRONELLOL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, HEZYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, PINENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRO-NAPHATHALENES, VANILLIN.

    Replay Fragrances