Din konto
    Grønn glassparfymeflaske med lokk av naturlig bambus. Etiketten inkluderer merkenavnet "REPLAY SOURCE OF LIFE" og produktdetaljer. Volum: 30 ml.

    REPLAY SOURCE OF LIFE EAU DE PARFUM FOR WOMAN 30 ML VAPO - Eau de Parfum

    229,00 krinkl. mva.

    30 ml (763,33 kr / 100 ml)

    Leveranse

    on 5 – to 6 nov

    49,00 kr

    to 6 – fr 7 nov

    49,00 kr
    Gratis frakt ved bestillinger over 449 kr

    Leveranse

    Solgt og sendt av

    Om produktet

    En feminin duft, inspirert av den majestetiske skjønnheten ved jordens kilder. Med sine livgivende, akvatiske toner fanger denne rene, sprudlende duften essensen av havets friske strømmer og skaper en flytende følelse som vekker sansene og virker som en frisk bølge av glede.

    Spray duften på ren, tørr hud fra passende avstand, med fokus på pulspunktene. Ikke gni. La tørke. Påfør på nytt om nødvendig. For å få duften til å vare lenger, spray den på klær og hår. Følg alle spesifikke instruksjoner.

    Alle ingredienser

    Ingredienser:
     
    ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, BENZYL BENZOATE, CITRAL, CITRONELLOL, D-LIMONENE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL.

    Replay Fragrances