

REPLAY EARTH MADE PROVENCE VIOLET EDTV - Eau de Toilette
399,00 krinkl. mva.
200 ml (199,50 kr / 100 ml)
Leveranse
Solgt og sendt av
Raskere leveranse
49 kr
Returer
Om produktet
Provence Violet er inspirert av lavendelmarkene i Provence, som ikke har noen motstykke noe annet sted i verden, og er en hyllest til den fortryllende pastellfargen lilla, en farge som står for romantikk og øm hengivenhet. Reisen gjennom kjærlighetens delikate nyanser begynner med en livlig toppnote av glede, der sprudlende toner av sitron, mandarin og et hint av rosa pepper tenner kjærlighetens gnister. I hjertenoten utvikles et blomstrende teppe som skaper en sart bukett. Sedertre og patchouli gir komposisjonen struktur og forankrer den med sin trefylte sjarm, mens tonkabønner utstråler en avhengighetsskapende sødme som gjenspeiler kjærlighetens utsøkte duft. Fioler fra Provence forvandler hvert øyeblikk til en romantisk drøm.
Spray duften på ren, tørr hud fra passende avstand, med fokus på pulspunktene. Ikke gni. La tørke. Påfør på nytt om nødvendig. For å få duften til å vare lenger, spray den på klær og hår. Følg alle spesifikke instruksjoner.
Alle ingredienser
- Ingredienser:
- ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYL METHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONENE, BETA-CARYOPHYLLENE, CITRAL, CITRONELLOL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, COUMARIN, GERANYL ACETATE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, ISOEUGENYL ACETATE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, LIMONENE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, PINENE, POGOSTEMON CABLIN OIL, ROSE KETONES, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES.













