Din konto
  • Nyhet
Svart dobbel blyantspisser med sidekompartments, med oransje aksent og merkevarenavnet "Laura Mercier" vist på forsiden.

PENCIL SHARPENER - Face Accessory

119,00 krinkl. mva.

Leveranse

Solgt og sendt av

  • Standardforsendelse

    59,00 kr

Om produktet

Med dobbeltspisseren fra Laura Mercier perfeksjonerer du sminken din på et øyeblikk. Bruk den til dine kosmetikkblyanter og bring dem tilbake til toppform! Blyantspisseren sikrer at du kan oppnå best mulige resultater - for presis påføring og profesjonell øye- eller leppestyling. Pencil Sharpener fra Laura Mercier bør ikke mangle i noe beauty-etui!

Sett leppe-, øye- eller øyenbrynsblyanten i spisseren og roter den til ønsket spiss er oppnådd. Gjør korte omdreininger for å unngå overspisning. Tips: For en jevn spissing, legg blyanten i kjøleskapet i 30 minutter før spissing. Tøm spisseren etter bruk og rengjør bladet med det avtakbare rengjøringsverktøyet.

Laura Mercier

Vurderinger

4 vurderinger

2 måneder siden