Din konto
    Makeupbørste med en konisk, spiss tupp. Svart håndtak med en blank, metallisk ferrule. Har merkevarenavnet "Laura Mercier" i hvitt.

    SMOKY EYE LINER BRUSH - Makeup pensel

    349,00 krinkl. mva.

    Leveranse

    Solgt og sendt av

    • Standardforsendelse

      49,00 kr

    Returer

    Om produktet

    Laura Merciers "Smoky Eye Liner"-pensel lar deg skape det perfekte smoky eye-utseendet på et øyeblikk: Busten er presist kuttet i en konisk form, som gir deg optimal kontroll når du påfører ditt ønskede eyeliner-produkt

    Kremete teksturer fester seg automatisk til de syntetiske fibrene i børsten. For å oppnå optimale resultater med presset pudder, trykk først børstehårene i pudderet og deretter lett på håndbaken for å arbeide teksturen inn i børsten. Dette hjelper det å holde seg bedre i børstehårene og forhindrer at det faller ut lett. Etter å ha banket av overflødig pudder, påfør pudderet over et stort område med klappende bevegelser og lett trykk. Deretter blender du det som ønsket. Når du påfører sminke, hold børsten mellom tommelen og langfingeren, omtrent midt på skaftet, men litt nærmere børstehodet. Bruk pekefingeren for ekstra kontroll. For blending og spredning, grip børsten i enden av skaftet og hold den løst i hånden. Rengjør børstene dine etter behov med mild sjampo og litt vann. Skyll dem grundig under rent vann etterpå. Hvis du bruker Laura's Brush Cleanser, dypp dem i eller spray rensemiddelet på og fjern sminken med et papirhåndkle. Sørg for alltid å plukke opp produkter i retning av fibrene og til slutt returnere børstehårene til deres opprinnelige tilstand slik at de beholder formen - aldri vri, klem i en spiralbevegelse, eller tørk mot en hard overflate. Legg flatt for å tørke, ikke stå oppreist, og transporter separat når du reiser for å beskytte dem.

    Laura Mercier